Getir Yemek Entegrasyonu

Getiryemek Entegrasyonu

Getiryemek entegrasyonu ile siparişleri tek panelden kolayca yönet!

 

Getiryemek üzerinden gelen siparişlerinizi Model Resto sisteminde görüntüleyebilir ve siparişin geldiği andan itibaren teslim edildiği ana kadar bütün süreçleri takip edebilirsiniz.

Sisteme düşen siparişler beklemeden Termal Yazıcıya otomatik olarak gönderilir ve siparişin hızlı bir şekilde hazırlanmasına olanak sağlar.

Aynı zamanda gelen siparişleri Kabul ettiğiniz gibi İptal Etme seçeneğinizde mevcuttur.

Mağazanızı  Getiryemek paneline bağlanmadan çok kolay yönetebilirsiniz. Sistem üzerinde bulunan Durum Değiştir ekranı ile aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Getiryemek üzerinden gelen siparişleriniz aşağıdaki ekranda olduğu gibi listelenir. Filtreleme aracılığı ile Sipariş Tarihi,Sipariş Durumu,Tutar,Durumu gibi alanlardan hızlı bir şekilde listeleme yapabilirsiniz.

Aynı ekran üzerinden Kuryenizi Canlı Takip edebilir,Siparişin Detaylarını Görebilir ve Ekstra olarak Termal Yazıcıya gönderim yapabilirsiniz.

Model Resto sisteminde Kuryeleri Canlı Takip etmek için Online Kurye Takip uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Online Kurye Takip uygulaması gelen siparişlerinizi kuryenize atamanıza ve Kuryenin siparişi kabul ederek siparişi teslim etmesine kadar içeren bir çok süreci kapsamaktadır. Bu süreçlerden önemli olanı Kurye Kapıda ödeme aldı ise gün sonunda Kuryenin kasasında biriken tutarı sistem üzerinden kendi kasanıza aktarma seçeneğinizdir.

 

İş fikirlerinizi şimdi bizimle gerçeğe dönüştürün

İletişim
E-Posta Adresimiz
Adresimiz
Aydıntepe, Berkant Sk., Tuzla/İstanbul