Kurumsal Antivirüs

Öngörülemeyen siber risklere sahip hiper bağlantılı bir dünyada, daha dirençli bir siber işletme olmak için güvenlik platformumuzu veya yönetilen hizmetimizi seçin.Şunları sunuyoruz:Kolay yönetim ile uç noktalar ve hibrit iş yükleri genelinde birleşik uç nokta güvenliği ve analitiği Eşsiz saldırı önleme – yapay zekâ modelleri ve teknolojileri kullanarak daha fazla saldırıyı keşfeder ve durdururSorumlu olabilecek uzmanlar – 7/24 önceden tanımlanmış playbooklar ile korumaGelişmiş tehdit istihbaratı- kolluk kuvvetleri ve akademisyenlerle iş birliği yaparak ön saflardan yerleşik tehdit araştırmasıDaha iyi yatırım getirisi – düşük maliyetle riski azaltmak için güvenlik karmaşıklığını güvenliğin dışına çıkarın

Siber Saldırılara Karşı Hazır Olun

Kuruluşunuzun siber tehditlere dayanma yeteneğini geliştirmek, iş sürekliliği için hayati önem taşır. Karmaşık siber saldırılar artık yaygın bir gerçekliktir ve işinizin başarısı, saldırılarla karşılaştığınızda çalışmaya devam etme yeteneğine de bağlıdır. Bitdefender GravityZone, kuruluşunuzun siber direncini sağlamak için risk analizini sertleştirme, tehdit önleme, algılama ve yanıt verme yetenekleriyle bütünleştirir.

 

Bitdefender Dayanıklılık İçin Üretildi

Birleştirilmiş Uç Nokta Güvenliği ve Analitiği

Bitdefender GravityZone, yüksek verimli analitik, çoklu güvenlik fonksiyonları ve kolay yönetim ile uç noktalarda ve hibrit iş yüklerinde çalışır.

 

Benzersiz Saldırı Önleme

Bitdefender önleme teknolojileri ve makine öğrenimi modelleri daha fazla saldırıyı tanımlar ve durdurur; biz sadece gerçeği tespit edip yanıt vermeyiz.

 

Genişletilmiş Uç Nokta Tespiti ve Yanıtı

Güvenlik görünürlüğünü iş istasyonları, şirket içi sunucular, sanal ortamlar ve bulut iş yükleri arasında genişletin. Siber tehditlerin tam yelpazesini belirlemek için çapraz uç nokta analitiği ve olay korelasyonunu kullanır.

 

Sorumlu Tutabileceğiniz Uzmanlar

Güvenlik Operasyonları Merkezimiz (SOC) sizin için 365 gün 24 saat çalışıyor – saldırganlar asla uyumaz, biz de uyumayız; eğer sizi saat 3'te ararsak, sadece bir bilet değil, bir eylem planımız olacak.

Size Uygun Çözümlerimiz İçin İletişime Geçebilrisiniz

İş fikirlerinizi şimdi bizimle gerçeğe dönüştürün

İletişim
E-Posta Adresimiz
Adresimiz
Aydıntepe, Berkant Sk., Tuzla/İstanbul